بهترین اپ ورزشی رایگان

حالت مطالعه
بهترین اپ ورزشی

با یک جستجوی ساده در اینترنت، متوجه می شویم که اپ های ورزشی بسیار زیادی وجود دارد و این باعث می شود تا در انتخاب خود سردرگم شویم. برای انتخاب بهترین اپ ورزشی، ابتدا باید آن ها را با توجه به نحوه آموزش و رایگان و پولی بودن آن ها طبقه بندی کنیم. در این مقاله، اپ ها را دسته بندی و بهترین آن ها را انتخاب می کنیم.

بهترین اپ ورزشی دنیا

به طور کلی، اپ های ورزشی را می توان به دو دسته اجباری و غیراجباری تقسیم کرد. اپ های اجباری، اپ های هستند که از شما اطلاعاتی مانند قد و وزن و سابقه تمرینی و جز آن را می گیرند و در نهایت برنامه ای از پیش طراحی شده به شما تحویل می دهند. مسلماً این برنامه برای همه افرادی که مشخصاتی تقریباً مشابه با شما دارند یکسان است. در اپ های اجباری، غالباً از تصاویر و نوشته های انگلیسی برای تعیین نوع حرکت استفاده می شود. در مقابل، اپ های غیراجباری، بعد از گرفتن اطلاعاتی از قبیل سن و وزن و قد و جز آن، به شما مجموعه ای از برنامه ها را ارائه می کنند و قابلیت انتخاب را برای کاربر تأمین می کنند. حال، سؤال این است که کدام یک بهتر است؟ مسلماً اپ هایی بهترند که شما بتوانید در آن قدرت انتخاب داشته باشید. برای مثال، شاید یک روز بخواهید ۵ دقیقه تمرین کنید و روز دیگر ۱ ساعت. بنابراین، باید بتوانید با توجه به برنامه زمانی خود، برنامه مورد نظر خود را در گذر زمان تغییر دهید. این نکته مهمی است که با کمی آزمون و خطا به دست می آورید.

خیلی از اپ های ورزشی پولی هستند و قیمت آن ها برای ما که ساکن ایران هستیم بسیار زیاد است. اپ های زیاد دیگری نیز هستند که نیمه پولی اند. بدین معنا که کمی امکانات در اختیار شما قرار می دهند و بعد از اینکه شما از آن برنامه لذت بردید، آنگاه از شما درخواست پول برای امکانات زیادتر می کنند. توجه کنید که پولی بودن یک اپ به معنای بهتر بودن آن نیست. خیلی از افراد به طور انفرادی برنامه را برای کسب درآمد تولید می کنند، حال آنکه ممکن است تخصصی نیز در آن زمینه نداشته باشند. بنابراین، فکر نکنید که اگر یک اپ رایگان است، این به معنای ضعف آن است و اگر یک اپ پولی است، یعنی بهتر است.

با توجه به مطالب ذکر شده، به نظر می رسد بهترین اپ، اَپی است که کاملاً رایگان و غیراجباری باشد. تنها یک اپ در دنیا وجود دارد که این ویژگی های مهم را دارد و آن هم اپ نایک ترینینگ کلاب (Nike Training Club) است. این اپ کاملاً رایگان (از صفر تا صد) است. می توانید با توجه به امکانات و زمان مورد نظر خودتان، بهترین برنامه را در آن پیدا کنید. تمام برنامه های این اپ بر مبنای فیلم آموزشی و صحبت های مربی است. البته نیازی نیست تا شما آشنایی کاملی با زبان انگلیسی داشته باشید. شما می توانید با دیدن و تکرار حرکت های مربی، برنامه تمرینی را در کنار او انجام دهید. فقط کافی است تا یک بار این اپ عالی را امتحان کنید تا از داشتن مربی بی نیاز شوید. عکس زیر، محیط این اپ را به نمایش می گذارد. لازم به ذکر است که این اپ هم در آی او اس و هم در اندروید وجود دارد.

nike training club
اگر در داشتن یک رژیم غذایی مناسب که برای سلامتی شما مفید است دچار مشکل شده اید، با آقای بدنساز تماس بگیرید تا بهترین برنامه ها و مشاوره های تغذیه ای را تجربه کنید. می توانید در کنار رژیم غذایی، برنامه های تمرینی نیز اجرا کنید تا هر چه زودتر به بدنی سالم و زیبا برسید. منتظر تماس شما هستیم. 
دریافت برنامه تماس با آقای بدنساز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *